Mystique Hotel

Mystique Hotel

Santorini tatili için erken rezervasyon fırsatları sunuyoruz. Santorini otelleri önerimiz Mystique Luxury Collection Hotel Oia köyündedir. Santorini tarzı tipik mimarisi ile lüks Mysique Hotel, Oia bölgesinin  güney ucundaki kayalıklar üzerine inşa edilmiştir. Mağaranın içine oyulmuş ve 150 yıllık şarap mahzeni bulunan otelin açık hava restoranında her zaman taze balık bulunmaktadır. Ayrıca otelin tavernası her akşam […]

21 Aralık 2015 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Santorini tatili için erken rezervasyon fırsatları sunuyoruz. Santorini otelleri önerimiz Mystique Luxury Collection Hotel Oia köyündedir.

Santorini tarzı tipik mimarisi ile lüks Mysique Hotel, Oia bölgesinin  güney ucundaki kayalıklar üzerine inşa edilmiştir. Mağaranın içine oyulmuş ve 150 yıllık şarap mahzeni bulunan otelin açık hava restoranında her zaman taze balık bulunmaktadır. Ayrıca otelin tavernası her akşam canlı ve hareketli eğlenceler ile keyifli anlar yaşatır. Konuklarına her türlü konforun sunulduğu 35 süit oda ve villası vardır. Göz kamaştıran kalderan e kristal deniz manzaralıdır. Mutlu bir tatil için tüm imkanlar mevcuttur.

Sitemizde Santorini otelleri haricinde Yunan adaları otelleri erken rezervasyon 2016 fırsat ve kampanyaları da paylaşılmaktadır. Arzu ederseniz Girit hakkında bilgileri ve Girit otelleri tanıtımlarını ekli sayfalar üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca; Mykonos hakkında bilgiler ve Mykonos otelleri tanıtımları için de ekli sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Altta Mystique hotel irtibat bilgileri yer almakta olup ucuz tatil için erken rezervasyon fırsatı isterseniz bizimle de iletişim kurabilir ve sunduğumuz avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Adres : Oia 84702 Po Box 23017 Santorini Yunanistan

Tel : +302286071114

E-posta : info@mystique.gr

Web site : mystique.gr

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!