La Maltese Estate

La Maltese Estate

2016 Yunan adaları turları ve Santorini turları için erken rezervasyon otelleri tanıtımları ve La Maltese Estate otel tanıtımını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ucuz tatil fırsatları ile Ege tatili ve Akdeniz tatili yapmayı planlıyorsanız vizesiz gidilebilen yunan adaları iyi bir alternatif olabilir. Santorini otelleri için pek çok tanıtımlar paylaştığımız erken rezervasyon sitesinin bu sayfasında Lüks küçük oteller üyesi olup […]

24 Kasım 2015 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

2016 Yunan adaları turları ve Santorini turları için erken rezervasyon otelleri tanıtımları ve La Maltese Estate otel tanıtımını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ucuz tatil fırsatları ile Ege tatili ve Akdeniz tatili yapmayı planlıyorsanız vizesiz gidilebilen yunan adaları iyi bir alternatif olabilir. Santorini otelleri için pek çok tanıtımlar paylaştığımız erken rezervasyon sitesinin bu sayfasında Lüks küçük oteller üyesi olup sadece üyelerine hizmet sunan bir kulüp atmosferinde konaklama imkanı sağlayan La Maltese Estate otel hakkında bilgiler sunacağız. Santorini adasının başkenti Fira‘dan sonra en çok rağbet gören yerleşim ve tatil merkezi İmerovigli‘de bulunan otel, rahat ve geniş kanepeler ile koltuklar, özenle seçilmiş antika eşyalar, büyük aynalar, zarif avizeler ile dekore edilip piyano ile süslenmiş olup, denizden 250 metre yükseklikte bir konuma sahiptir. Bu yüksekliği sayesinde muhteşem Ege manzarasına hakim olup, otelin her isteğe cevap veren özel servisleri, spa’sı, meşhur Kaldera manzaralı lüks süitleri ve Akdeniz mutfağından seçkin lezzetleri tadabileceğiniz restoranı konuklarına büyüleyici bir yunan adaları tatili için güzel bir fırsat sunmaktadır.

La Maltese Estate otel haricinde Yunan adaları erken rezervasyon fırsatları ve Santorini otelleri 2016 erken rezervasyon kampanyaları hakkında diğer tanıtımlar için sitemizde gezinti yapabilirsiniz. Yunan adaları tatili yapmayı planlayanlar ayrıca Girit hakkında bilgiler ve Girit otelleri tanıtımları ile Mykonos hakkında bilgileri ve Mykonos otelleri için detaylı tanıtımları ekli sayfalar üzerinden inceleyebilirler.

Adres : İmerovigli Santorini 84700 Yunanistan

Tel : +302286024701

E-posta : info@lamaltese.com

Web site : lamaltese.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!