Kartalkaya

Kartalkaya

Türkiye’nin sayılı merkezlerinden olan Bolu Kartalkaya Köroğlu dağlarında bir kayak merkezidir.  Kartalkaya otelleri tanıtımları ve erken rezervasyon fırsatları sayfalarımızda paylaşılmaktadır. Kayak, kızak ve snowboard gibi gözde kış sporları için kiralama hizmetleri de sunulan Kartalkaya kayak merkezi otelleri ve cafeleri ile her yıl çok sayıda kayak severi tesislerinde ağırlamaktadır. Ulaşımda sıkıntı yaşanmayan kayak merkezinde bulunan Dorukkaya Otel, […]

09 Aralık 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Türkiye’nin sayılı merkezlerinden olan Bolu Kartalkaya Köroğlu dağlarında bir kayak merkezidir.  Kartalkaya otelleri tanıtımları ve erken rezervasyon fırsatları sayfalarımızda paylaşılmaktadır.

Kayak, kızak ve snowboard gibi gözde kış sporları için kiralama hizmetleri de sunulan Kartalkaya kayak merkezi otelleri ve cafeleri ile her yıl çok sayıda kayak severi tesislerinde ağırlamaktadır. Ulaşımda sıkıntı yaşanmayan kayak merkezinde bulunan Dorukkaya Otel, Golden Key Kartalkaya, Grand Kartal Otel ve Kartal otel konuklarına konforlu otel donanımları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile konaklama imkanı sunmaktadır. Oteller ve meydanda bulunan Cafe Society sayesinde konuklar için tatil oldukça eğlenceli ve keyifli geçmektedir.

Kartalkaya otelleri, zirvesi 2200 metre olan dağın 2000 metre yüksekliği civarında konuşlanmıştır. Kayılabilen alan 1800 metre ve 2200 metre yüksekliklerdeki alanlardır. Zaman zaman kar yüksekliği 3 metreye ulaşan kayak merkezinde yoğun dönem aralık nisan ayları arasındadır. Manzarası dev çam ağaçları ile süslü olmasına karşın Köroğlu dağları ve Bolu dağları da manzaraları arasındadır. Kışları kayak turizmi ve kış turizmi için hizmet sunulan kayak merkezi yaz aylarında dağ yürüyüşleri aktiviteleri için yapılan tur organizasyonları ve çoğunlukla şehrin stresinden uzaklaşmak amacı ile hafta sonu dinlenmesine gelen konuklarını ağırlamaktadır.

Konuklara kullanmaları için kayak malzemeleri otellerden de kiralanmakta olup arzu edenlerin alışveriş yapabileceği seçkin mağazalarda mevcuttur. Ayrıca pistlerdeki eğitmenler başlangıç, orta düzey ve ileri düzey kayak eğitimi içinde ders vermektedirler.

Genç kuşağın özellikle en yoğun olduğu dönem okulların ara yıl tatili olan sömestre tatili dönemleridir. Uludağ kayak merkezinden sonra en çok ilgi gören kayak merkezleri arasında olan Kartalkaya‘da diğer dönemlerde yoğunluk biraz daha azalmakta ve genç kuşaktan ziyade orta yaş kuşağı kayak merkezinin konaklayanları arasında yoğunluk oluşturmaktadır.

Aynı zamanda dip not olarak da belirtmekte fayda var. Kartalkaya Dorukkaya otel tarafından Avusturya’dan gelen uzmanlar nezaretinde yaptırılan Snowboard pisti, Türkiye’de ilk ve tek snowboard için yapılmış pist olma özelliği taşımaktadır. Bu özelliği nedeniyle de özellikle snowboard tutkunlarının gözde kış turizmi mekanları arasındadır.

Kartalkayada otel fiyatları sezona göre değişiklik gösterse de genel olarak, uygun seçeneklerle her bütçeye uygun konaklama imkanları bulabileceğiniz oteller bulunmaktadır.

Kartalkaya otelleri erken rezervasyon 2016 fırsatları ve kampanyaları ile ucuz Kartalkaya tatili yapmak isterseniz, sayfalarımızdan erken rezervasyon indirimleri sunulan Kartalkaya konaklama tesisleri için paylaştığımız tanıtımları inceleyebilirsiniz. Şimdiden ülkemizin en gözde kayak merkezleri arasında olan bu güzel tesislerde tatil yapmayı planlayanlara keyifli ve mutlu tatiller diliyoruz.

Benzer Haberler

“Kartalkaya” için 2 cevap

  1. Serpil diyor ki:

    Kartalkaya erken rezervasyon fırsatları ile sömestre tatilimi çok ucuz yaptım. Rezervasyon yaptığım oteli de sitenizden bulmuştu 😀 Çoook teşekkürler :)

    • Rezervasyoncu diyor ki:

      Keyifli bir tatili indirimli fiyatlar ile yaşamanıza sevindik. Kartalkaya erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirdiğiniz gibi yaz tatili içinde fırsatları sitemizden takip edin. :) İlginiz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!