Ikastikies Villas

Ikastikies Villas

Ikastikies Villas hakkında tanıtımı ve Santorini otelleri ile Yunan adası otelleri erken rezervasyon 2016 kampanyaları için önerileri erkenrezervasyoncu.net sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İç mekan mimarisi ve dış mekan mimarisi; kavisler ve yumuşak hatlar ile tasarlanmış Ikastikies Native Eco Villa, volkanik kayaların üzerine kurulmuş olup tipik ve şirin bir Kiklad kasabasını andıran İmerovigli köyü’ndedir. İki kotta konumlanan 4 odalı villa, deniz ve ünlü […]

07 Kasım 2015 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Ikastikies Villas hakkında tanıtımı ve Santorini otelleri ile Yunan adası otelleri erken rezervasyon 2016 kampanyaları için önerileri erkenrezervasyoncu.net sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İç mekan mimarisi ve dış mekan mimarisi; kavisler ve yumuşak hatlar ile tasarlanmış Ikastikies Native Eco Villa, volkanik kayaların üzerine kurulmuş olup tipik ve şirin bir Kiklad kasabasını andıran İmerovigli köyü’ndedir. İki kotta konumlanan 4 odalı villa, deniz ve ünlü Santorini volkanı manzaralıdır. Villanın üst katında jakuzi,  sedir, masa ve sandalyelerin olduğu farklı yüksekliğe sahip 2 adet balkon bulunmaktadır. Tasarımın tamamında ekolojik malzemeler tercih edilmiş olup, odalarda standar olarak, klima, tv, kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Mutfaklarda ise standart gereçlerin haricinde; fırın, mikrodalga ve kahve makineleri mevcuttur.

Villa konuklarına her sabah taze ve organik yerel ürünlerin bulunduğu kahvaltı sepeti sunulmakta olan Ikastikies Villas, Yunan adaları tatili için Santorini tatilini tercih edenlere iyi bir alternatif olup, keyifli ve huzurlu bir tatil olanağı sunan erken rezervasyon Santorini otelleri için önerilen konaklama tesislerinden biridir.

Ege tatili ya da Akdeniz tatili için ülke sınırlarından çıkmak gibi bir değişiklik planlıyorsanız ve Yunan adaları turu için konaklayabileceğiniz Santorini otelleri hakkında bilgiler edinmek istiyorsanız, önerilerimiz sayfalarımızda yer almaktadır. Erken rezervasyon 2016 fırsat kampanyaları ile ucuz tatil imkanı elde edebileceğiniz otellerin tanıtımları ve irtibat bilgilerini sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Adres : Firostefani 84700 Santorini Yunanistan

Telefon : +302286023881

E-posta : sales@ikastikies.gr

Web site : ikastikies.gr

 

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!