Honeymoon Petra Villas

Honeymoon Petra Villas

Yunan adalarında 5 yıldızlı tatil yapmak için Santorini Honeymoon Petra Villas en doğru seçimdir. Santorini tatili için Santorini erken rezervasyon otelleri ve konaklama tesisleri 2016 fırsat kampanyalarını erkenrezervasyoncu.net sitemizin diğer sayfalarından da inceleyebilirsiniz. Santorinide 5 yıldızlı oteller arasında sanırız en bilineni yada dikkat çekeni olan Honeymoon Petra Villas aynı zamanda Santorini otelleri arasında en özel konaklama […]

06 Kasım 2015 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yunan adalarında 5 yıldızlı tatil yapmak için Santorini Honeymoon Petra Villas en doğru seçimdir. Santorini tatili için Santorini erken rezervasyon otelleri ve konaklama tesisleri 2016 fırsat kampanyalarını erkenrezervasyoncu.net sitemizin diğer sayfalarından da inceleyebilirsiniz.

Santorinide 5 yıldızlı oteller arasında sanırız en bilineni yada dikkat çekeni olan Honeymoon Petra Villas aynı zamanda Santorini otelleri arasında en özel konaklama mekanlarından biridir. İki kısımdan oluşmakta olup, ilk kısım; Geleneksel olarak tanımlanan ve yaklaşık 100 yıl önce inşa edilmiş olup Yunanistan kartpostallarında, reklamlarında ve belgesellerinde mutlaka karşımıza çıkan klasik yapıdır. İkinci kısmı ise Kaldera bölgesinin en göz alıcı yerine inşa edilen Petra’dır. Petra’daki yüzme havuzu 270 derecelik bir açıya sahip olup bu havuzdan bakıldığında Santorini adasının kuzey batı kenarındaki Oia köyü, Volkan, Santorinin merkezi olan Fira, 5000 yıllık tarihi geçmiş olan Akrotiri ve tüm Santorini adasının güneydoğu kesiminde bir köy olan Kamari sahili manzara içerisindedir. Beş yıldızlı Santorini otelleri arasında olan Honeymoon Petra Villas‘da açık yüzme havuzu, açık jakuzi, hamam, piyano barları, barbekü alanları ve spor salonu bulunmaktadır. Aynı zamanda otelde ücretsiz internet bağlantısı hizmeti de mevcuttur.

Yunan adaları tatili için sayfalarımızda paylaştığımız tanıtımlarda çok sayıda Yunan adaları erken rezervasyon otelleri için öneriler bulunmaktadır. Türkiye’de Ege tatili veya Akdeniz tatili yerine Yunan adaları turu ile tatil yapacak olanlara diğer sayfalarımızı da incelemelerini öneririz.

Adres : İmerovigli 84700 P.O. BOX 150 Santorini Yunanistan

Telefon : +302286022895

E-posta : info@honeymoonpetra.com

Web site : honeymoonpetra.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!