Daedalus Hotel

Daedalus Hotel

Yunan otelleri erken rezervasyon fırsatları ile Santorini tatili için Daedalus hotel en uygun alternatifler arasındadır. Yunan adaları tatili için 2016 erken rezervasyon otelleri ve fırsat kampanyalarını sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Daedalus Hotel palmiyeler ve mis kokulu bahçeler ile çevrili 4 yıldızlı bir otel olup Santorini adasının en gözde yerlerinden biri ve merkezi olan Fira‘nın tam merkezinde yer almaktadır. […]

02 Kasım 2015 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yunan otelleri erken rezervasyon fırsatları ile Santorini tatili için Daedalus hotel en uygun alternatifler arasındadır. Yunan adaları tatili için 2016 erken rezervasyon otelleri ve fırsat kampanyalarını sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Daedalus Hotel palmiyeler ve mis kokulu bahçeler ile çevrili 4 yıldızlı bir otel olup Santorini adasının en gözde yerlerinden biri ve merkezi olan Fira‘nın tam merkezinde yer almaktadır. 2014 yılında renove edilen otel, Yunan adalarının geleneksel mimarisi olan Kiklad mimarisi ile modern ve çağdaş donanımın bir dengesi içinde inşa edilmiş ve dekore edilmiştir. 45 odalı Daedalus hotel havuzu ve saunası ile sakin ve huzurlu bir Ege tatili planlayanlara da, Santorini gecelerini doyasıya yaşamak isteyenlere de ideal bir konaklama tesisidir.

Santorini otelleri erken rezervasyon fırsatları ile huzur içinde bir tatil yaşamak için yunan adaları otelleri önerilerimizi sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Akdeniz tatili için de otel ve turistik tesis önerileri sayfalarımızdan bilginize sunulmaktadır. Erken rezervasyon kampanyaları için sitemizi takip etmenizi öneririz.

Adres : Fira Santorini 84700 Yunanistan

Telefon : +302286022834

E-posta : daedalus@san.forthnet.gr

Web site : daedalushotel.gr

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!