Castle Panigirakis

Castle Panigirakis

Ucuz tatil için erken rezervasyon fırsatları ve Mykonos otelleri hakkında tanıtımlar ile Castle Panigirakis otel tanıtımı erkenrezervasyoncu.net sayfalarımızda paylaşılmıştır. Akdeniz tatili veya Ege tatili için alternatif arıyorsanız en cazip seçeneklerden birisi de Yunan adalarıdır. Özellikle balayı tatili veya sıradışı bir düğün töreni ile evlenmek isteyenler tarafından sıkça tercih edilen Yunan adaları‘nda ucuz tatil yapmak için en […]

16 Kasım 2015 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Ucuz tatil için erken rezervasyon fırsatları ve Mykonos otelleri hakkında tanıtımlar ile Castle Panigirakis otel tanıtımı erkenrezervasyoncu.net sayfalarımızda paylaşılmıştır.

Akdeniz tatili veya Ege tatili için alternatif arıyorsanız en cazip seçeneklerden birisi de Yunan adalarıdır. Özellikle balayı tatili veya sıradışı bir düğün töreni ile evlenmek isteyenler tarafından sıkça tercih edilen Yunan adaları‘nda ucuz tatil yapmak için en iyi fırsatı erken rezervasyon indirimleri ile yakalabilirsiniz. Yunan adaları erken rezervasyon otelleri ve Mykonos erken rezervasyon otelleri tanıtımları paylaştığımız sitemizin bu sayfasında, Mykonos‘ta evlenmek için gelenler tarafından en çok tercih edilen Castle Panigirakis otel tanıtımı paylaştık.  Panigirakis otel, muhteşem manzarası ve otel ambleminin yer aldığı kemerin altında gün batımına karşı evlenenlerin ilk tercihleri arasında olup düzenlenen muhteşem düğün törenleri ile de oldukça ünlüdür. Müzikli eğlenceler ile çeşitli kokteyller ve meşhur Yunan içkisi uzo ile Yunan mutfağına ait çeşitli lezzetlerin ikram edildiği düğün törenlerinin bir diğer cezbedici yönü ise sürpriz havai fişek gösterileridir. Gelenek haline gelen bir uygulama ise buraya evlenmek için gelen çiftlerin bir ağaç fidan getirme zorunluluğudur. Törenden sonra bu ağaç fidanı çiftlerin adının yazılı olduğu bir plaket ile Castle Panigirakis binasının dışına ekilmektedir.

Castle Panigirakis ayrıcaklı konuklarını her türlü konforun düşünüldüğü geleneksel lüks yeldeğirmeni ve Yeldeğirmeni konukevi adlı 2 residansı’nda ağırlamaktadır.

Yunan adaları tatili ve Mykonos tatili erken rezervasyon fırsatlarıyla Castle Panigirakis haricinde konaklama yapabileceğiniz Mykonos otelleri ile Girit otelleri ve Santorini otelleri hakkında tanıtımlar ekli sayfalarımızda paylaşılmıştır. Yunan Adaları tatili için Girit ve Santorini hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler ise ekli sayfalarımızı inceleyebilirler.

Adres : Mykonos Town , Mykonos Yunanistan

Telefon : +302289022228

E-posta : info@mykonoscastle.gr

Web sitesi :  mykonoscastle.gr

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!