Casa Leone Hotel

Casa Leone Hotel

Yunan adaları otelleri erken rezervasyon imkanı ile Girit otelleri erken rezervasyon fırsatları için Casa Leone Hotel tanıtımını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Girit adasının Kandiye‘den sonra en gözde yerleşim merkezi Hanya‘daki Venedik limanı’nda bulunan Case Leone Hotel, onbeşinci yüzyılda inşa edilen tarihi Venedik villasının restore edilmiş hali ile konuklarını ağırlamaktadır. Otelin ismi binanın ilk sahiplerinden olan ünlü müzisyen aile […]

21 Kasım 2015 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yunan adaları otelleri erken rezervasyon imkanı ile Girit otelleri erken rezervasyon fırsatları için Casa Leone Hotel tanıtımını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Girit adasının Kandiye‘den sonra en gözde yerleşim merkezi Hanya‘daki Venedik limanı’nda bulunan Case Leone Hotel, onbeşinci yüzyılda inşa edilen tarihi Venedik villasının restore edilmiş hali ile konuklarını ağırlamaktadır. Otelin ismi binanın ilk sahiplerinden olan ünlü müzisyen aile Venedikli Leone ailesinden gelmektedir. Geçmişteki aslına uygun olarak arkeologlar ve restorasyon uzmanları denetiminde yenilenen  villa 1999 yılından günümüze otel olarak konaklama hizmetleri sunmaktadır. Dekorasyon tarzı klasik mimari izleri taşısa’da hizmet sunduğu 5 odasında her türlü çağdaş konfor bulunmaktadır. Otel konum itibarı ile gözde Hanya kentinin tarihi atmosferini daha iyi hissedebilmek ve bölgenin güzelliklerini keşfedebilmek için oldukça ideal bir lokasyondadır.

Girit otelleri için öneriler paylaştığımız erken rezervasyon sayfalarımızdan Casa Leone hotel haricinde Yunan adaları turları ile Santorini otelleri, Mykonos otelleri içinde ucuz tatil imkanı bulabileceğiniz otel tanıtımlarını inceleyebilirsiniz. Santorini ve Mykonos Yunan adaları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler ekli sayfalarımızı ziyaret edebilir.

Adres : 1st Side Street Thotokopoulou 18 old Harbour 73100 Chania Girit Yunanistan

Tel :+302821076762

E-posta : info@casa-leone.com

Web site : casa-leone.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!