Belvedere & Matsuhisa

Belvedere & Matsuhisa

Yunan adaları turu ile Mykonos tatili için 2016 erken rezervasyon fırsat önerileri ve Belvedere & Matsuhisa otel tanıtımı erkenrezervasyoncu.net sayfamızda paylaşılmıştır. Mykonos adasının en eski yapılarından biri olup, geçmişi 1850 yılına kadar uzanan Stoupa konağından otele dönüştürülen Belvedere & Matsuhisa Hotel kozmopolit Chora bölgesindedir. Yemyeşil bir bahçe içinde olan otelin iç mekan tasarımında ferahlatıcı etki yapan […]

14 Kasım 2015 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yunan adaları turu ile Mykonos tatili için 2016 erken rezervasyon fırsat önerileri ve Belvedere & Matsuhisa otel tanıtımı erkenrezervasyoncu.net sayfamızda paylaşılmıştır.

Mykonos adasının en eski yapılarından biri olup, geçmişi 1850 yılına kadar uzanan Stoupa konağından otele dönüştürülen Belvedere & Matsuhisa Hotel kozmopolit Chora bölgesindedir. Yemyeşil bir bahçe içinde olan otelin iç mekan tasarımında ferahlatıcı etki yapan beyaz renk hakimdir. Kapalı ve açık mekanlar arasındaki geçişleri kasıtlı olarak flulaştırlan Belvedere Hotel  5 yıldızlı Mykonos otelleri arasındadır. 35 oda ve 8 süitten oluşan otelin ortasında bulunan asimetrik havuzun çevresinde, Naxos adası başkenti olan Chora evlerinden ilham alınan 7 adet villa bulunmaktadır. Mykonos manzaralarına hakim olan odalarında her türlü lüks detay incelikle düşünülmüştür. Ayrıca belirtmekte fayda görmekteyiz ki; otelin barı ve restorantları aynı zamanda adanın en iyi barları ve restorantları arasında kabul görmektedir.

Sayfamızdan incelediğiniz Belvedere hotel haricinde Yunan adaları erken rezervasyon otelleri 2016 kampanyaları ile Mykonos turları ile tatil yapmayı planlayanlar Mykonos otelleri için alternatif otel ve konaklama tesisleri önerilerimizi diğer sayfalarımızdan da inceleyebilirler. Ayrıca hazır Mykonos tatili için Yunan adalarına kadar gitmişken günü birlik turlar ile de olsa gün batımı ile meşhur Santorini adası ve Girit adasını da ziyaret etmenizi ve Yunan adaları tatilinizi en keyifli hale getirmenizi öneririz. Girit otelleri ve Santorini otelleri hakkında detaylı tanıtımlar da ekli sayfalarımızda paylaşılmıştır.

Adres : School of Fine Art District 84600 Mykonos Yunanistan

Telefon : +302289025122

E-posta : reservation@belvederehotel.com

Web site : belvederehotel.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!