Astra Suites

Astra Suites

Santorini tatili için Yunan adaları erken rezervasyon otelleri fırsat kampanyaları ile Astra Suites size keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Santorini‘nin volkanik kayaları üstüne kurulmuş olan ve şirin bir Kiklad kasabasını andıran İmerovigli köyünde inşa edilen Astra Suites Kalderanın panoramik görüntüsü ve Eşsiz Ege denizi manzarasına sahiptir. Bazılarında özel jakuzi ve havuz bulunan 27 süit’i ile özel spa hizmeti […]

29 Ekim 2015 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Santorini tatili için Yunan adaları erken rezervasyon otelleri fırsat kampanyaları ile Astra Suites size keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Santorini‘nin volkanik kayaları üstüne kurulmuş olan ve şirin bir Kiklad kasabasını andıran İmerovigli köyünde inşa edilen Astra Suites Kalderanın panoramik görüntüsü ve Eşsiz Ege denizi manzarasına sahiptir. Bazılarında özel jakuzi ve havuz bulunan 27 süit’i ile özel spa hizmeti de sunulan otelde, renkli ve eğlenceli Santorini gecelerinden sonra geç kalkan konuklar için öğle saatlerine kadar süren kahvaltı hizmeti de sunulmaktadır.

Santorini erken rezervasyon otelleri ve konaklama tesisleri için Yunan adaları otel tanıtımları paylaştığımız sayfalarımızdan Astra Suites haricinde, Santorini otelleri hakkında paylaştığımız tanıtımları da diğer sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Akdeniz tatili ve Ege tatili için alternatifler arasında olan Yunan adaları turları için fırsatları da erken rezervasyon sitesi sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Yunan adaları tatili için erken rezervasyon fırsat kampanyalarından faydalanmak isterseniz, Astra Suites iletişim bilgileri alt satırlarda paylaşılmıştır. Otel ile iletişim kurabilir ve gayet uygun konaklama fiyatları ile tatiliniz için programınızı yapabilirsiniz.

Adres : Fira, Santorini 84700 Yunanistan

Tel : +302286023641

E-mail : reservations@astrasuites.com

Web site : astrasuites.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!