Aressana Hotel

Aressana Hotel

Santorini otelleri erken rezervasyon fırsatları ile Yunan adaları tatili için Santorini Aressana Spa Hotel keyifli ve unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor. 5 yıldızlı otel özelliğine sahip Santorini Aressana Hotel zen tapınağı tarzında tasarlanmış olup, konaklayan misafirlerine; Antik güney Ege uygarlığı Kikladların sakin ve huzurlu yaşamı ile Santorini adasının merkezi Fira‘nın eğlenceli hareketliğinin harmanlandığı bir konseptle […]

27 Ekim 2015 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Santorini otelleri erken rezervasyon fırsatları ile Yunan adaları tatili için Santorini Aressana Spa Hotel keyifli ve unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor.

5 yıldızlı otel özelliğine sahip Santorini Aressana Hotel zen tapınağı tarzında tasarlanmış olup, konaklayan misafirlerine; Antik güney Ege uygarlığı Kikladların sakin ve huzurlu yaşamı ile Santorini adasının merkezi Fira‘nın eğlenceli hareketliğinin harmanlandığı bir konseptle ağırlamaktadır. Adaya özgü yerel ve organik ürünler ile eski geleneksel yöntemler ile yapılan yemekler damak tadına, çevreyi saran meyve kokuları ve çiçek kokuları ise ruha huzur vermektedir. Eksiksiz sunulan spa hizmeti ile de bedene enerji takviyesi yapılmaktadır. 48 farklı tipte süit ve odaya sahip olan Aressana Hotel her zevke göre düğün organizasyonları ve törenleri içinde imkanlar sunmakta olup Santorini balayı tatili içinde mükemmel olanaklar sunmaktadır.

Ege tatili veya Akdeniz tatili için Yunan adaları erken rezervasyon fırsat kampanyaları ile Santorini tatili yapmayı planlayanlar, Santorini otelleri ve Yunan adaları otelleri tanıtımları paylaştığımız sayfalarımızdan, Yunan adaları turu için adalardaki diğer konaklama tesisleri hakkında da bilgiler edinebilirsiniz. Santorini Aressana Spa Hotel iletişim bilgileri için alt satırları inceleyebilir ve erken rezervasyon 2016 kampanyalarından faydalanmak için otel ile irtibat kurabilirsiniz. Şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Adres : Fira, Santorini 84700 Yunanistan

Tel : +302286023900

E-mail : aressana@otenet.gr

Web site : aressana.gr

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!