Anemoessa Boutique Hotel

Anemoessa Boutique Hotel

Yunan adaları tatili için Mykonos tatilini tercih edenlere Mykonos otelleri arasında önerdiğimiz Anemoessa Boutique hotel Mykonos adasının merkezinden 12 km doğu tarafında bulunan ünlü Kalafatis plajının üzerinde uzanan ve ismini Afrodit‘in büstünden alan mitolejik alan Dimaston tepelerinin yamaçlarındadır. Daha çok romantik tatil için tercih edilen Santorini tatili yerine daha eğlenceli ve çılgın partilere katılabilecekleri bir […]

10 Kasım 2015 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yunan adaları tatili için Mykonos tatilini tercih edenlere Mykonos otelleri arasında önerdiğimiz Anemoessa Boutique hotel Mykonos adasının merkezinden 12 km doğu tarafında bulunan ünlü Kalafatis plajının üzerinde uzanan ve ismini Afrodit‘in büstünden alan mitolejik alan Dimaston tepelerinin yamaçlarındadır.

Daha çok romantik tatil için tercih edilen Santorini tatili yerine daha eğlenceli ve çılgın partilere katılabilecekleri bir tatil arzulayanların tercihi olan Mykonos adası tüm dünyada, plajlarında düzenlenen sıra dışı partileri ile bilinmekte ve Mykonos eğlence adası olarak da tanınmaktadır.

Klasik Akdeniz tatili yerine Yunan adalarında muhteşem bir Ege tatili yaşamak isteyenler için, Çiçek bahçesi içinde inşa edilen otelin bütün odalarından Ede denizinin masmavi huzur veren manzarası seyredilebilmektedir. Yunan adaları klasik mimari tarzı olan Kiklad mimarisinin geleneksel ada mimarisi ile mükemmel uyumu sağlanarak yenilen Anemoessa Boutique hotel özel terası olan 22 adet odası ve dört suit ile Mykonos tatili için oteli tercih edenlere konaklama hizmeti sunmaktadır. Havuz, Kalafatis plajı, çiçek bahçesi ve Aya Anna körfezi manzaralı odalarının girişleri birbirinden bağımsız olup, açık ve kapalı restoranı, havuz barı, özel otoparkı bulunmaktadır. Keyifli ve mutlu bir tatil için tüm ayrıntıların düşünüldüğü otel özellikle hayvan dostlarından ayrılmak istemeyenler için evcil hayvan da kabul etme özelliği ile Hayvan dostu otel konumundadır. Anemoessa Boutique hotel ziyaretçilerine hazır buraya gelmişken Kalafatis plajında rüzgar sörfü de yapmalarını öneririz.

Yunan adaları otelleri ve Mykonos otelleri erken rezervasyon 2016 kampanyaları ile Yunan adaları tatili yapmayı planlayanlar, alternatif Mykonos otelleri önerilerimiz için erkenrezervasyoncu.net sitemizdeki diğer sayfalarımızı da inceleyebilirler.

Adres : Kalafatis Bay Mykonos 84600 Yunanistan

Telefon : +302289071420

E-mail : info@anemoessa.com

Web site : anemoessa.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!