Andronis Boutique Hotel

Andronis Boutique Hotel

Yunan adaları balayı tatili için Santorini Andronis Boutique hotel ile yunan adaları ve Santorini balayı otelleri erken rezervasyon fırsatları sizi bekliyor. Yunan adalarında balayı tatili veya unutulmaz bir tatil yapmak için Santorini otelleri erken rezervasyon kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Santorini adası manzarasının, en güzel hali ile keyfini yaşamak isteyenler için önerdiğimiz Andronis Boutique hotel, Santorini geleneklerine hale […]

26 Ekim 2015 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yunan adaları balayı tatili için Santorini Andronis Boutique hotel ile yunan adaları ve Santorini balayı otelleri erken rezervasyon fırsatları sizi bekliyor.

Yunan adalarında balayı tatili veya unutulmaz bir tatil yapmak için Santorini otelleri erken rezervasyon kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Santorini adası manzarasının, en güzel hali ile keyfini yaşamak isteyenler için önerdiğimiz Andronis Boutique hotel, Santorini geleneklerine hale sıkı sıkı bağlı olan Santorini Oia köyü merkezinde, kalderaya tepeden bakan bir konumda inşa edilmiştir. Güney Ege’nin özgün mimari tarzı; duvarları oldukça pürüzsüz ve hepsi aynı boyda olan köşeli kesme taşlar ile inşa edilip genelde birbirine bağlı iki odadan oluşan dikdörtgen evlerdeki Kiklad tarzının modern mimariye uygulanması ile mağaralara inşa edilen otel konuklarını kendine hayran bırakan bir dekorasyon tarzına sahiptir. Santorini havalimanı ve Athinios limanına 18 kilometre mesafede bulunan Andronis Boutique hotel mutfağı ile ün yapmıştır. 14 süit odası olan otelde konaklayan misafirler arzu ettikleri takdirde otelde düzenlenen şarap tadım geceleri etkinliklerine de katılabilmektedir. Santorini balayı otelleri erken rezervasyon kampanyaları için fırsat arayanlar alt satırlarda paylaştığımız Santorini Andronis Boutique hotel iletişim bilgilerinden otel ile irtibat kurarak keyifli ve unutlumaz bir Santorini balayı tatili yaşayabilirler.

Ege tatili veya Akdeniz tatili için öneriler veya Santorini otelleri ve Yunan adaları erken rezervasyon otelleri için fırsat kampanyaları sunan diğer otellerin tanıtımlarını erkenrezervasyoncu.net sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli ve mutlu tatiller dileriz.

Adres : Oia, Santorini, 84702 Yunanistan

Tel : +302286072182

E-mail : info@andronisboutiquehotel.com

Web site : andronisboutiquehotel.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!