Acqua Vatos

Acqua Vatos

Yunan adaları tatili planlayanlar, Santorini otelleri erken rezervasyon fırsatları ile Acqua Vatos otelde unutulmaz bir tatil yapabilirler. Konaklama yapan ziyaretçiler tarafından tanımlandığı ifade ile; geleneksel mimarinin şık, zarif ve çağdaş çizgilerde buluşturulan Acqua Vatos oteli 2014 yılına kadar üst üste üç yıl TripAdvisor tarafından “mükemmellik” ödülüne layık görülmüştür. Minimalist anlayışla inşa edilerek dekore edilip çevresini […]

21 Ekim 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yunan adaları tatili planlayanlar, Santorini otelleri erken rezervasyon fırsatları ile Acqua Vatos otelde unutulmaz bir tatil yapabilirler.

Konaklama yapan ziyaretçiler tarafından tanımlandığı ifade ile; geleneksel mimarinin şık, zarif ve çağdaş çizgilerde buluşturulan Acqua Vatos oteli 2014 yılına kadar üst üste üç yıl TripAdvisor tarafından “mükemmellik” ödülüne layık görülmüştür. Minimalist anlayışla inşa edilerek dekore edilip çevresini saran yemyeşil bahçeleri ve geniş havuzu ile Santorini otelleri arasında dikkat çeken Acqua Vatos oteli her yaştan konaklayan misafirlerini memnun etmektedir. Özellikle; 5 konforlu odası, 3 geniş süiti ve servis kalitesi ile çocuklu aileler için mükemmel ve huzurlu bir tatil olanağı sunmaktadır. Santorini adasının meşhur siyah kumlu plajlarının yer aldığı Kamari‘nin çok yakınında bulunan Acqua Vatos oteli için önerilen en uygun zaman ağustos ayıdır. Tatili bu zaman dilimine ayarlayanlar arzu ederlerse otelin hemen yanındaki üzüm hasatı etkinliklerine de katılabilmektedirler.

Yunan adaları otelleri ve Santorini otelleri için erken rezervasyon oteli arayanlara önerdiğimiz Acqua Vatos haricinde Yunan adalarında tatil yapacak olanlara, farklı erken rezervasyon otelleri önerileri de diğer sayfalarımızda paylaşılmaktadır. Yunan adaları tatili için erken rezervasyon kampanyaları fırsatlarını erkenrezervasyoncu.net sayfalarımızdan takip edebilir ve Yunan adaları otel tanıtımlarını inceleyebilirsiniz.

Adres : Kamari Santorini 84700 Yunanistan

Tel: +302286031660

E-mail : info@acquavatos.com

Web site : acquavatos.com

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!