Above Blue suites

Above Blue suites

Ege Santorini adasında tatil yapmak için Above Blue suites erken rezervasyon fırsatları sizi bekliyor. Santorini otelleri önerilerimizden Above Blue suites otel’de unutulmaz bir Yunan adaları tatili yapabilirsiniz. Ege’nin büyüleyici adalarından biri olan Santorini adası yamaçlarında, deniz seviyesinden yaklaşık 400 metre yükseklikte inşa edilmiş olan  Above Blue suites konuklarını her biri ayrı ve farklı özel tasarımlara […]

20 Ekim 2015 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Ege Santorini adasında tatil yapmak için Above Blue suites erken rezervasyon fırsatları sizi bekliyor. Santorini otelleri önerilerimizden Above Blue suites otel’de unutulmaz bir Yunan adaları tatili yapabilirsiniz.

Ege’nin büyüleyici adalarından biri olan Santorini adası yamaçlarında, deniz seviyesinden yaklaşık 400 metre yükseklikte inşa edilmiş olan  Above Blue suites konuklarını her biri ayrı ve farklı özel tasarımlara sahip konforlu villalarında ağırlamaktadır. Ege’nin masmavi sularına karşı inşa edilen 11 adet lüks süit’in önünde yer alan teraslardan Ege’nin güzelliklerini ve adanın muhteşemliğini keyifle seyredebilirsiniz. Özellikle günbatımı aşık olacak derece güzelliktedir. Otelde şampanyalı kahvaltıdan masaj terapisine, güzellik merkezi ve özel taleplere cevap veren “consierge” servisinden geniş yüzme havuzuna pek çok imkan bulunmaktadır.

Santorini otelleri erken rezervasyon fırsatları ile tatil yapmak isteyenler Above Blue Suites erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirler.

Above Blue suites

Adres : Imerovigli, Santorini 84700 Yunanistan

Tel: +302286024644

E-mail : info@abovebluesuites.com

Web site: abovebluesuites.com

 

Bir Cevap Yazın

Ucuz tatil için erken rezervasyon otelleri ve erken rezervasyon tatil köyleri sitemizde. İndirimli tatil yapmanın en kolay yolu erken rezervasyonun sunduğu indirimlerdir. Erken rezervasyon fırsatları 2016 kampanyaları için sitemizi inceleyin. Erken rezervasyon ile ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor. 2016 Erken rezervasyon otelleri ve tatil köyleri için indirimli tatil fırsatını kaçırmayın!